آیا ارسال لوازم منزل به خارج از کشور ارزش دارد؟

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور در هنگام جابجایی اثاثیه منزل به خارج از کشور باید عوامل زیادی را در نظر گرفت.

آیا تمام وسایل شما در خانه جدید شما جا می شود؟ آیا مبلمان فعلی شما با دکوراسیون جدید شما مطابقت دارد؟ آیا هزینه ارسال اقلام شما بیشتر از خرید موارد جدید خواهد بود؟

شما همچنین باید ارزش معنوی لوازم خود را در نظر بگیرید. ارسال یک جعبه به خارج از کشور ممکن است دشوار باشد، اما اگر این قطعه برای نسل‌ها در خانواده شما بوده باشد، ارزشش را دارد.

اگر مطمئن نیستید که آیا باید لوازم منزل ومبلمان خود را به خانه جدیدتان بفرستید، این سوالات را از خود بپرسید:

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

آیا خرید لوازم منزل جدید مقرون به صرفه تر خواهد بود؟

ممکن است برخی از مبلمان و لوازم منزل شما ارزش ارسال به خارج از کشور را نداشته باشند. به عنوان مثال، مبلمان با بسته بندی مسطح، که خودتان قادر به ساخت آن هستید.

حتی ممکن است بتوانید همان قطعات را در کشور جدید خود با هزینه بسیار مقرون به صرفه تری پیدا کنید. در این صورت ممکن است ارزش فروش یا اهدای این قطعات را قبل از مهاجرت داشته باشید.

آیا مبلمان چوبی شما در آب و هوای کشور جدید مقاومت می کند؟

مبلمان چوبی می توانند در برابر درجه حرارت و رطوبت حساس باشند. در داخل ساختمان، چوب در دمای حدود 20 درجه سانتیگراد و رطوبت 50 تا 55 درصد بهترین عملکرد را دارد.

شرایط خشک و گرم می تواند باعث ضعیف شدن و ترک خوردن چوب شود. به همین دلیل، مجاورت با رطوبت بالا به مدت طولانی  می تواند باعث متورم شدن چوب و ترک خوردن در محل اتصالات شود.

برخی از بازسازی ها می توانند این خطرات را کاهش دهند، اما سطوح ثابت دما و رطوبت بهترین راه برای محافظت از مبلمان شما است.

آیا لوازم منزل شما در منزل جدید شما جا می شود؟

اگر به خانه‌ای کوچک‌تر نقل مکان می‌کنید، ممکن است لوازم منزل و مبلمان شما در اتاق‌های جدیدتان به خوبی جا نگیرد.

هر قطعه را با نقشه های منزل جدید خود اندازه بگیرید تا مشخص کنید کدام موارد خیلی بزرگ هستندو ارزش بردن ندارند.

چه زمانی باید لوازم منزل و مبلمان خود را به خارج از کشور ارسال کنید؟

در این شرایط احتمالا شما مصمم به بردن لوازم منزل خود هستید:

لوازم منزل شما ارزش معنوی دارد

شما نمی توانید برای میراث خانوادگی قیمت گذاری کنید. وقتی اثاثیه شما بیش از حد گرانبها است که نمی‌توانید آن را به جا بگذارید، مهم است شرکتی که برای جابجایی پیدا میکنید با دقت و احترام با لوازم منزل شما برخورد کند.

که شرکت آراز تجارت اهرنجان صفر تا صد این پروسه را با کادری مجرب و متخصص انجام میدهد.

خرید لوازم منزل جدید هزینه بیشتری دارد

اگر قبلاً هزینه قابل توجهی در خرید لوازم منزل و مبلمان خود انجام داده اید، ممکن است فروش لوازم خود به قیمت کمتر از قیمت اصلی آنها منطقی نباشد.

به همین دلیل، ممکن است نتوانید لوازم منزل خود را در در کشور مقصد خود پیدا کنید. با استفاده از حمل و نقل دریایی، هزینه ارسال اقلام شما به خارج از کشور ممکن است مقرون به صرفه تر از آنچه فکر می کنید باشد.

شما می خواهید با اشیاء و لوازم منزل وابسته خود مهاجرت کنید

مهاجرت به یک کشور جدید یکی از بزرگترین تغییراتی است که می توانید در زندگی ایجاد کنید. ممکن است با زبان های ناآشنا و همچنین مناظر و صداها احاطه شوید.

اگر به گویش محلی تسلط ندارید، خرید مبلمان و لوازم منزل جدید ممکن است دشوار باشد. وقتی احساس دلتنگی می‌کنید، لوازم آشنا می‌تواند راحتی شما را فراهم کند.

وقت کافی برای خرید لوازم منزل بعد مهاجرت ندارید

اگر برای یک فرصت شغلی به خارج از کشور نقل مکان می کنید، ممکن است زمان خرید مبلمان برای پر کردن خانه جدید خود را نداشته باشید.

به همین ترتیب، ممکن است علاقه بیشتری به کاوش در شهر جدید خود داشته باشید. زمانی که با حمل و نقل لوازم و مبلمان را به کشور مقصد می برید در زمانخود صرفه جویی می کنید ممکن است ارزش آن را داشته باشد، اگر به شما کمک کند سریعتر وارد محیط جدید خود شوید.

ارسال مبلمان منزل به خارج از کشورآیا امکان انتقال خودرو توسط شرکت آراز تجارت اهرنجان  وجود دارد؟

بله،شرکت آراز تجارت اهرنجان علاوه بر اینکه لوازم منزل شمارا با کادر مجرب بسته بندی و به تمام نقاط دنیا بارگیری میکند بعد از سپری کردن مراحل قانونی در کنار لوازم و اثاث منزل خودرو شمارا هم به کشور مقصد بارگیری و ارسال می کند.

ارسال لوازم منزل یا اجاره در کشور جدید؟

در صورتی که مهاجرت شما طی یک پروسه کاری به یک کشور ثالث می باشد، بهتر است بعد از برسی شرایط مذکور و در صورت مقرون به صرفه بودن اجاره اثاث منزل در کشور جدید از ارسال لوازم منزل خود خودداری کنید.

نکات اضافی در مورد حمل اثاث منزل خود در سطح بین المللی

کشورهای مختلف محدودیت های متفاوتی دارند، بنابراین یاد بگیرید که کدام موارد محدود یا ممنوع هستند.

بسته به جایی که در حال جابجایی هستید، ممکن است دارایی شما مشمول مالیات باشد (اثاثیه، کامپیوتر، آلات موسیقی، دوربین و غیره). مبلغ مالیات بر اساس درصد معینی از ارزش کالایی که شما اعلام کرده اید تعیین می شود.

به بیمه نیاز خواهید داشت. مطمئناً، طوفانی که محموله شما را غرق کند بعید به نظر می رسد، اما این اتفاق می افتد. بیمه معمولاً کل ضرر کانتینر حمل و نقل را پوشش می دهد.

چیزهایی را که بدون آن نمی توانید زندگی کنید با خود بیاورید، و با لوازم منزل ارسال نکنید. حمل و نقل وسایل شما به خارج از کشور ممکن است چندین ماه طول بکشد، به خصوص اگر آنها از طریق دریا حمل شوند.

بنابراین هر چیزی که فکر می‌کنید برای چند روز و تا چند هفته/ماه کاملاً نیاز دارید، باید با خود هنگام سفر ببرید.

هزینه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور چقدر است؟

طبق گفته Freightos.com، نرخ فعلی بار هوایی (حمل و نقل هوایی) 4 تا 8 دلار در هر کیلوگرم (برابر 2.2 پوند) است.

بنابراین، اگر باری معادل حدود 900 کیلوگرم جابجا می کنید. به کشور دیگری از طریق حمل و نقل هوایی، انتظار می رود که حدود 5500 دلار یا بیشتر بپردازید.

حمل و نقل از طریق حمل و نقل دریایی حدود 2 تا 4 دلار به ازای هر کیلوگرم است، که به این معنی است که حمل 900 کیلوگرم به کشور دیگر ممکن است حدود 2700 دلار هزینه داشته باشد.

 

هنگام جابجایی میراٍٍث خانوادگی و مجموعه های مبلمان و دکوراسین منزل به خارج از کشور، با انتخاب یک شریک جابجایی قابل اعتماد به خود آرامش دهید.

منبع:123

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • وحیدی
  26/02/2023 20:40

  سلام وقت بخیر ارسال لوازم منزل و اثاث منزل به استرالیا رو هم انجام میدید؟

  پاسخ
  • mehmetaraz
   26/02/2023 20:42

   سلام وقت بخیر بله، به تمامی کشور ها ارسال داریم
   برای مشاوره رایگان از طریق واتس اپ یا بخش تماس با ما مشاوره رایگان بگیرید.
   با تشکر شرکت آراز تجارت اهرنجان

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.